تخصصی های مو

نرم کننده ها

هر نوع مویی نیازمند توجه مخصوص است. برای جلوه بهتر مو باید روش نگهداری درست آن را به کار گرفت و این به معنای انتخاب نرم‌کننده و شامپویی است که برای موهای ما ساخته شده‌اند.

سرم و اسپری

سرم مو یک ماده آرایشی محسوب می شود که به دلیل وجود سیلیکون داخل آن و چسبیدن به کوتیکول های مو ویژگی های خاصی به موهایتان می دهد. خبر خوب اینکه تاثیر این سرم های مو تا شستشوی بعدی باقی خواهد ماند.

شامپوها

استفاده از شامپوهای نامناسب و عدم به کارگیری روش صحیح استفاده از شامپو باعث کدورت و آسیب‌دیدگی موها می‌گردد. در صورتی که شامپوی مناسب موی خود پیدا نموده و روش صحیح شامپوکردن و خشک کردن مو را یاد گرفته‌اید، می‌توانید با خیال آسوده موی خود را هر روز یا چند بار در روز شستشو دهید.

تقویت کننده ها

روش تقویت مو اگر از راه و روش طبیعی و البته تخصصی باشد بهترین و سریعترین نتیجه را در متوقف کردن ریزش مو خواهد داشت . در این بخش با درمان ان آشنا شوید.

ترمیم کننده ها

موهای سوخته و آسیب دیده یکی از بزرگترین معضلات خانم هایی است که تمایل زیادی به تغییر دادن رنگ موهای شان دارند. اگر بر اثر رنگ کردن موهای تان سوخته و آسیب دیده شد از محصولات این بخش دیدن کنید .

ضد ریزش

بیشتر افراد از شامپو های متنوع استفاده کردند و در این حین یانتیجه نگرفتند یا کم درمان شده اند . باید بدانیم تنها شامپو هایی که کاملا گیاهی و قلیایی نیستند برای درمان ریزش مو موثر است .